Podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem z tysiącami uczestników MS Tech Summit

language 06.06.2024, Online location_on 07.06.2024, Browary Warszawskie
(ADN Centrum Konferencyjne)

Zostań Prelegentem Dowiedz się więcej
MS Tech Summit

Poznaj MS Tech Summit

Czym jest MS Tech Summit? To przede wszystkim jedna z niewielu w Polsce konferencji poświęconych w pełni na technologiom Microsoft. Termin wydarzenia został specjalnie zaplanowany krótko po premierze najnowszych rozwiązań Microsoft, dzięki czemu uczestnicy MS Tech Summit będę mieli szansę posłuchać o trendach i nowościach jako jedni z pierwszych.

Wydarzeniem towarzyszącym jest MS Tech Expo – targi pracy, produktów i usług związanych z tematyką konferencji.

element element

Z czego składa się wydarzenie?

KONFERENCJA

 • event_note 10+ ścieżek tematycznych (w tym 1 ścieżka dedykowana wyłącznie kadrze kierowniczej)
 • mic50+ wystąpień
 • chat Kilkanaście paneli dyskusyjnych i sesji Q&A

MS TECH EXPO

 • storefront Standy wystawców prezentujących swoje usługi i produkty
 • work Targi pracy skierowane do uczestników i wszystkich osób zainteresowanych (również z zewnątrz)

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE

 • celebration Afterparty
 • language Opcje networkingowe online

Jaki jest zakres tematyczny wydarzenia?

developer_board
Development & Architecture
database
Microsoft Intelligent Data Platform
frame_source
Low Code / No Code
leaderboard
Team Leaders, Management
restart_alt
Ninja lessons from the field (400+)
all_inclusive
*Ops: SysOps, DevOps, DevSecOps..
network_manage
Identity Management & Security

Do kogo jest skierowane wydarzenie?

Jakich wystąpień i w jakiej formie możesz się spodziewać?

 • languageCzwartek (06.06), Online
 • location_onPiątek (07.06), Browary Warszawskie
 • scheduleCzas wystąpienia: 35-40 minut
 • translateJęzyk wystąpienia: polski lub angielski

Dlaczego warto zostać prelegentem MS Tech Summit 2024?

Dodatkowo każdy prelegent otrzymuje:

Poznaj prelegentów {{ getYearFromCode(settings.landingLecturersEventCode || eventCode) }}

Na wydarzeniu spotkasz i posłuchasz najlepszych specjalistów z Polski i zagranicy.

{{lecturer.title}} {{lecturer.firstName}} {{lecturer.lastName}}
{{lecturer.jobPosition}} {{lecturer.organization}} Więcej
Zobacz wszystkich

Organizatorzy wydarzenia

Od 2005 wspieramy polską społeczność IT / data science w rozwoju. Jesteśmy nie tylko organizatorem, ale również inicjatorem wielu znaczących wydarzeń skierowanych do profesjonalistów i studentów z branży, takich jak: Warszawskie Dni Informatyki, Data Science Summit, The Hack Summit, Ya!vaConf, MS Tech Summit, Targi Pracy IT oraz wielu meetupów. Pomagamy również organizować konferencje IT i data science firmom / organizacjom zainteresowanym tego typu działaniami.

Jeśli masz pomysł na ciekawy temat i ochotę wystąpić na naszym wydarzeniu w roli Prelegenta, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Zgłoszenia zbieramy do 26 kwietnia 2024 (termin ten może ulec dalszemu przedłużeniu).

Wypełnij zgłoszenie

FAQ

1. Od czego zależy w jakiej formie odbędzie się moje wystąpienie - stacjonarnie, online live czy VoD?

O doborze formatu decyduje ostatecznie Rada Programowa podczas układania Agendy, przy poszanowaniu, oczywiście, preferencji prelegenta wskazanych w formularzu Call for Papers. Nie możemy jednak zagwarantować możliwości wystąpienia we wskazanym w formularzu formacie, ponieważ jesteśmy zmuszeni brać pod uwagę również inne czynniki wpływające na tę decyzję, takie jak np. przyporządkowanie prezentacji do ścieżki, ograniczenia czasowe i inne.

2. Jaki jest preferowany format wystąpienia?

Wystąpienia odbywają się w 3 formatach – stacjonarnie, online live oraz VoD. Stacjonarnie oraz online są prowadzone na żywo. VoD to przygotowane w wyprzedzeniem nagrania udostępniane na oficjalnej platformie wydarzenia dla jego uczestników. Taki format hybrydowego wydarzenia został przez nas wypracowany w oparciu o liczne zorganizowane przez nas konferencje. Z naszego doświadczenia wynika, że wszystkie 3 formaty cieszą się dużą popularnością, a uczestnicy szczególnie cenią sobie wystąpienia VoD, które mogą obejrzeć w dowolnym, dogodnym dla siebie momencie.

3. Czy są preferowane ścieżki?

Nie ma czegoś takiego jak „preferowana ścieżka”. Do każdej ścieżki poszukujemy prelegentów i ciekawych tematów :)

4. Co, jeśli z jakiegokolwiek powodu, wydarzenie nie będzie mogło się odbyć w formie stacjonarnej?

W takim wypadku stacjonarna część wydarzenia odbędzie się w innym terminie lub online – na co, w razie potrzeby, jesteśmy w pełni gotowi.

5. Czy jest szansa na wypełnienie formularza Call for Papers po terminie?

W przypadku problemów z wypełnieniem formularza na czas, prosimy o kontakt z nami. Postaramy się znaleźć wyjście z sytuacji :)

6. Chciałbym zmienić temat mojego wystąpienia po wypełnieniu zgłoszenia, czy jest to możliwe?

Prosimy o wypełnienie formularza Call for Papers jeszcze raz z dodaniem w uwagach, że stare zgłoszenie jest nieaktualne. W przypadku drobnych zmian, prośba o kontakt emailowy z nami.

7. Jakie są warunki prelekcji sponsorowanych?

Zainteresowanych prelekcjami sponsorowanymi prosimy o kontakt z Aleksandrą Prychitko, opiekującą się sponsorami. Kontakt do Oli: aleksandra.prychitko@fundacjaap.org.pl

8. Jaki charakter i poziom zaawansowania powinno mieć wystąpienie?

Najbardziej pożądane są następujące propozycje wystąpień: case studies, wystąpienia na poziomie średnio zaawansowanym lub zaawansowanym, wystąpienia dotyczące trendów lub przyszłego kształtu data science, prezentacje wyników badań naukowych.

9. Jaki jest preferowany język wystąpienia?

Preferowanym językiem wystąpienia na konferencji jest język angielski.

10. Mam kilka propozycji tematów, z którą mam się zgłosić?

Zapraszamy do złożenia kilku propozycji tematów. Wówczas Rada Programowa będzie miała szansę zapoznać się ze wszystkimi propozycjami i wybrać najbardziej dopasowane do kontekstu ścieżki i innych zgłoszeń. Przy zgłaszaniu kolejnej propozycji, proponujemy w polach z danymi o prelegencie wpisać „podane w poprzednim zgłoszeniu”. W szczególnych przypadkach, można wystąpić na konferencji z więcej niż jednym tematem.

11. Czy mogę zaproponować temat, z którym wystąpiłem na innej konferencji?

Najbardziej zależy nam na nowych tematach, które nie były wcześniej publikowane. Jeśli nie ma takiej możliwości i dostępny jest tylko temat, który już wcześniej był prezentowany, to jeśli to wydarzenie było skierowane do innej grupy docelowej niż nasze, jest to możliwe.

12. Jaki jest czas wystąpienia?

Wystąpienia stacjonarne i online live trwają 35-40 minut. O dokładnym czasie przewidzianym na wystąpienie informujemy po ułożeniu Agendy, podczas przyjęcia zgłoszenia. Prelekcje nagrane wcześniej, udostępniane w formacie VoD, również rekomendujemy planować na około 30 minut. Dopuszczamy jednak możliwość skrócenia lub wydłużenia czasu takiej prelekcji, tak, aby był on lepiej dopasowany do tematu wystąpienia i pozwalał na jak najlepsze i wyczerpujące jego zaprezentowanie.

13. Wystąpienie trwa 35-40 minut, czy po tym czasie można przejść do odpowiadania na pytania uczestników?

Wystąpienie trwa około 35-40 minut i w tym czasie powinna się zmieścić prezentacja oraz odpowiedzi na pytania uczestników. Po wystąpieniu jest 5 minut przerwy. Staramy się pilnować, żeby wystąpienia się nie przeciągały. W przypadku większej liczby pytań, po skończonej prelekcji, zachęcamy do dalszej dyskusji, ale już poza salą prezentacyjną.

14. Czy zapewniamy bilet dla osoby towarzyszącej prelegentowi?

Podchodzimy indywidualnie do każdego przypadku.

15. Czy wystąpienia na żywo są nagrywane?

Wszystkie wystąpienia online live są nagrywane. W przypadku wystąpień stacjonarnych nagrania realizujemy w wyłącznie w wybranych salach (ścieżkach).

16. Czy będzie możliwa interakcja z uczestnikami podczas sesji online live?

Jak najbardziej! Uczestnicy mogą zadawać pytania na czacie, a prowadzący sesję je odczyta pod koniec wystąpienia. Prosimy pamiętać, że obowiązują nas ramy czasowe i nie możemy wyjść poza 35-40 minut przewidzianych na wystąpienie.

17. Czy uczestnicy mogą zadawać pytania do prelekcji VoD?

Tak, uczestnicy mogą zadawać pytania w sekcji z komentarzami pod nagraniem każdej prelekcji.

18. Potrzebuję pomocy z przygotowaniem nagrania prelekcji VoD, czy zapewniacie takie wsparcie?

Z prelegentami, którzy potrzebują wsparcia w zakresie przygotowania nagrania swojej prelekcji, umawiamy się na spotkanie online (zazwyczaj przy wykorzystaniu platformy Zoom). W trakcie spotkania prelegent udostępnia ekran i prezentuje temat, a my nagrywamy prezentowany ekran oraz obraz z kamery. Następnie nagranie jest montowane przez nas zespół i udostępniane dla uczestników.

19. Jak będzie wyglądała prezentacja online live z perspektywy prelegenta?

Z perspektywy prelegenta wystąpienie online live to zwykłe spotkanie online, które zazwyczaj realizujemy przy użyciu platformy Microsoft Teams. Obraz ze spotkania jest następnie przekazywany do oficjalnego live streamu udostępnionego dla uczestników na platformie wydarzenia.

20. Czy mogę otrzymać zwrot kosztów za podróż i zakwaterowanie?

W przypadku zainteresowania, zapewniamy zakwaterowanie w hotelu zarezerwowanym przez nas oraz transport na terenie Polski pociągiem kategorii TLK lub IC w drugiej klasie. W przypadku skorzystania z innej formy transportu (np. wyższa klasa lub kategoria pociągu, przejazd samochodem itp.) maksymalna możliwa wysokość zwrotu zostanie wyznaczona na podstawie ceny regularnej przejazdu na wybranej trasie, pociągiem kategorii IC w drugiej klasie. Szczegóły tego procesu prześlemy e-mailowo po zakończeniu Call for Papers.

21. Czy mogę otrzymać zwrot kosztów za przelot z zagranicy?

W tej edycji nie jesteśmy w stanie finansować przelotów zagranicznych.

22. Na ile nocy zapewniamy nocleg?

Nocleg zapewniony jest na jedną noc, przed lub po konferencji, wedle preferencji prelegenta.